Kolorowanki Następcy do druku | Pobierz lub wydrukuj za darmo

Następcy kolorowanki do druku. Królestwo Auradonu przygotowuje się na wizytę szkolną uczniów z Wyspy Złych. Nasi bohaterowie z filmu „Następcy” wracają na ekrany i tym razem wyruszą wraz z uczniami z Auradonu na niezwykłą wyprawę. Aby zwiększyć emocje związane z tym wydarzeniem, przygotowaliśmy dla Was kolorowanki z postaciami z filmu. Pobierzcie je, wydrukujcie i dajcie się ponieść zabawie z magią Auradonu i Wyspy Złych.

Kolorowanki Następcy

Kolorowanka Następcy

Jeśli twoje dziecko uwielbia Księgę Złamanych Serc, nie może przegapić Kolorowanki Następcy! Ta intrygująca kolorowanka przedstawia Elę, Carlosa, Mal, Jaya i Evie w nowych strojach, gotowych do podboju Auradonu. Rysunek ten zapewni godziny frajdy i rozrywki dla każdego małego fana Następców.

Bez względu na to, czy szukasz czegoś do zabawy w domu, na imprezie urodzinowej czy w przedszkolu, Kolorowanka Następcy to idealna propozycja. Dzięki różnym pięknym kolorom, szablonowi i możliwości wydrukowania go w domu, twoje dziecko może stworzyć swoją własną wersję obrazka.

Jak korzystać z szablonu?

Ściągnij Kolorowankę Następcy za darmo na naszej stronie. Następnie wydrukuj ją na białej kartce w rozmiarze A4. Daj swojemu dziecku kredki lub flamastry, pozwól mu się zrelaksować i cieszyć się chwilą spędzoną na kolorowaniu. Możecie wspólnie wymyślić ciekawe kolory dla strojów Następców, a każde ich kolorowe kreseczki i plamy pomogą rozwijać zdolności manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Pamiętaj, że Kolorowanka Następcy jest po prostu szablonem, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyście razem obejrzeli kolejne odcinki serialu lub przeczytali Księgę Złamanych Serc. W ten sposób wspólnie weźmiecie udział w przygodach Ulryków i stworzycie miłe i wspomnienia na lata.