Dzień Dyni materiały do druku. Karty pracy, szablony, kolorowanki, pomoce dydaktyczne w PDF do pobrania za darmo

Dzień Dyni materiały w PDF do pobrania i wydruku. Przygotowaliśmy różnego rodzaju pomoce dydaktyczne, które ułatwią scenariusz na Dzień Dyni lub Halloween. Zapraszamy do pobrania darmowych kart pracy, szablonu dyni, kolorowanek i innych pomocy dydaktycznych.

Karty pracy na Dzień Dyni. Materiały PDF do druku

Poniżej znajdziesz darmowe materiały do pobrania na Dzień Dyni. Znajdują się wśród nich różnego rodzaju karty pracy o zróżnicowanym poziomie. Zadaniem dzieci jest m.in. liczenie i kolorowanie. Nie brakuje również puzzli, wyklejanki oraz szablonu dyni do druku.

Materiały na Dzień Dyni do druku można pobrać również w pliku PDF. Zapraszamy również do pobierania kolorowanek z dyniami do wydrukowania oraz innych darmowych pomocy dydaktycznych dla przedszkolaków i nie tylko.

Dynie w czasie Halloween

Kolorowanie dyni to tylko jeden element przygotowań do Halloween. Dobrze jest wykorzystać kolorowankę jako punkt wyjścia dla innych aktywności. Można z dziećmi zająć się wycinaniem dyni i przygotowywaniem przepysznego ciasta, a także dekorowaniem domu i ogrodu. Dynie są doskonałym materiałem do tworzenia lampionów, z których można stworzyć wspaniałą dekorację na Halloween.

Główną atrakcją Halloween jest oczywiście wybieranie się z dziećmi na cukierki. Dlatego też zalecamy, by dynami Halloween stały się integralną częścią strojów. Korzystając z kolorowego szablonu, można wydrukować etykiety, które dodadzą uroku dziecięcym strojom. Dzieci będą zachwycone, a rodzice spokojni, że niczego nie umknęło uwadze.