Dzień Kropki karty pracy do druku. Darmowe materiały do pobrania

Dzień Kropki karty pracy do druku. Jeśli szukasz materiałów do druku do przedszkola lub klasy 1, to zapraszamy do pobierania darmowych kart pracy, które znakomicie uzupełnią scenariusz na Dzień Kropki obchodzony 15 września.

Co to jest Dzień Kropki i kiedy go obchodzimy?

Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzone jest co roku 15 września. Pomysł na to święto zrodził się w Stanach Zjednoczonych, ale zyskało ono popularność na całym świecie. Główną ideą jest zachęcenie dzieci i dorosłych do wyrażania siebie poprzez różne formy sztuki i myślenia. Jest to doskonała okazja do integracji, nauki i zabawy, szczególnie dla najmłodszych.

Poniżej pobierzesz darmowe karty pracy w PDF, ale zachęcamy również do zapoznania się z rozszerzonym zestawem zawierający dodatkowe 32 strony z kartami pracy, dwa napisy oraz dyplom. Cena wynosi 5 zł. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ OFERTĘ.

image

Karty pracy na Dzień Kropki

Dzień Kropki to świetna okazja, by posłużyć się kreatywnymi kartami pracy. Na naszych kartach znajdują się różnorodne zadania, które pomagają rozwijać różne umiejętności dzieci. Są to między innymi zadania z dodawaniem w zakresie do 10, gdzie dzieci muszą pokolorować kropki w ramce tak, aby były zgodne z działaniem. Inne zadania to dorysowanie w ramce tyle elementów po prawej stronie, aby było ich tyle samo co po lewej stronie, czy pokolorowanie tyle kółek, ile kropek jest po lewej stronie. Zadania te uczą dzieci koncentracji, spostrzegawczości oraz pomagają im w nauce liczenia.

Zobacz jak wyglądają karty pracy na Dzień Kropki do druku.

Poniżej możesz pobrać plik „Dzień Kropki karty pracy” w PDF.

Dlaczego warto pobrać darmowe karty pracy o dyni w PDF Oferta skierowana dla nauczycielek przedszkola i uczniów klas 1-3

W naszym serwisie znajdziesz nie tylko kolorowanki do druku dla dzieci, ale również pomoce dydaktyczne i karty pracy dla przedszkolaków i uczniów klasy 1. Darmowe karty pracy w formie PDF to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale także jakość i różnorodność. Zadania na kartach są tak skonstruowane, że można je łatwo dostosować do wieku i umiejętności uczniów. Są one również zgodne z podstawą programową i mogą być świetnym dodatkiem do tradycyjnych metod dydaktycznych.

Karty te są szczególnie polecane dla nauczycielek przedszkola i klas 1-3, ponieważ zawierają różne zadania ukierunkowane na rozwijanie kompetencji matematycznych, koordynacji ruchowej oraz kreatywności. Jest to doskonała okazja, by połączyć zabawę i naukę