Kolorowanki Mustang Duch Wolności do druku | Pobierz lub wydrukuj za darmo

Mustang Duch Wolności kolorowanki do druku. Mustang to symbol wolności i dzikości Ameryki Północnej. Nazwa ta kojarzy się przede wszystkim z legendarnym samochodem marki Ford, ale równie popularne są także zwierzęta noszące tę nazwę – dzikie konie, które swobodnie biegną po ogromnych prerii. Dziś przedstawiamy kolekcję kolorowanek z bajki Mustang Duch Wolności. Pobierz je, wydrukuj i złap kredkę – gotowi do kolorowania?

Kolorowanki Mustang Duch Wolności do wydruku

Bajki, serial i film „Mustang Duch Wolności”. O czym opowiada?

„Mustang Duch Wolności” to animowany serial dla dzieci wyprodukowany przez studio DreamWorks, który oparty jest na filmie „Mustang z Dzikiej Doliny” z 2002 roku. Opowiada on o 12-letniej dziewczynce Lucky, która wraz z ojcem przeprowadza się na ranczo. Pewnego dnia Lucky spotyka dzikiego mustanga, z którym się zaprzyjaźnia. Razem z mustangiem imieniem Spirit przeżywają wiele przygód i poznają smak prawdziwej przyjaźni.

Serial pokazuje wartości takie jak wolność, odwaga i więź ze zwierzętami. Ukazuje też piękno natury i dzikich koni żyjących na preriach. Fabuła koncentruje się wokół przyjaźni dziewczynki i mustanga oraz ich wspólnych przygód w małym miasteczku i okolicznych terenach. Razem stawiają czoła różnym wyzwaniom i trudnościom.

Kolorowanki Mustang Duch Wolności

Istnieje wiele kolorowanek przedstawiających bohaterów serialu i filmu „Mustang Duch Wolności”. Można znaleźć kolorowanki ukazujące głównych bohaterów – dziewczynkę Lucky oraz mustanga Spirita. Są też kolorowanki z innymi postaciami jak Abigail – najlepsza przyjaciółka Lucky, ojciec Lucky czy koń Chica Linda.

Na kolorowankach widnieją sceny przedstawiające np. galopującego mustanga, Lucky dosiadającą Spirita podczas jazdy przez prerię, obrazy z miasteczka Miradero, w którym rozgrywa się akcja serialu oraz inne motywy związane z Dzikim Zachodem. Kolorowanki z tej serii to świetna zabawa i okazja do rozwijania kreatywności oraz wyobraźni dla małych fanów „Mustanga Ducha Wolności”.