Kolorowanki Mia i Ja do druku. Darmowe rysunki

Mia i Ja kolorowanki do druku to świetna zabawa dla wszystkich fanów tej bajki. Przygotowaliśmy darmowe szablony rysunków do pokolorowania. Wzorów do pobrania i wydruku jest sporo, dlatego każde dziecko znajdzie kolorowankę dla siebie.

Mia i Ja kolorowanka do druku

Poniżej znajdują się darmowe kolorowanki Mia i Ja. Znajduje się na nich nie tylko Mia, ale również pozostałe postacie z bajki, jak np. jednorożec Onchao, Yugo, a także Mo.

Yuko Kolorowanka Mia I Ja
Unicorn Mandala Mia I Ja
Mo Kolorowanka Mia I Ja
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 16
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 15
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 14
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 13
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 12
Onchao z bajki Mia i Ja
Onchao kolorowanka Mia i ja
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 8
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 7
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 6
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 5
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 4
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 3
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 2
Mia I Ja Kolorowanka Do Druku 1
Kyara Kolorowanka Mia I Ja
Kolorowanka Mia I Ja Mandala
Jednorozec Mia I Ja Kolorowanka

Wszystkie kolorowanki można pobrać również w pliku PDF.

Przenieś się do magicznego świata bajki Mia i ja

Mia i ja to francuska animowana seria telewizyjna dla dzieci, która opowiada o przygodach 12-letniej dziewczynki o imieniu Mia i jej magicznym przyjacielu – jednorożcu o imieniu Onchao. Mia odkrywa, że jest księżniczką z królestwa Centopii, a Onchao jest jednym z ostatnich żyjących jednorożców. Razem z przyjaciółmi, Yuko i Mo, Mia i Onchao muszą chronić Centopię przed złym królem Gargonem i jego armią Munców, którzy chcą zniszczyć królestwo i przejąć kontrolę nad magicznymi źródłami Centopii.

Bajka Mia i ja jest pełna magii, przygód i emocji, a także przekazuje ważne wartości, takie jak przyjaźń, odwaga i lojalność. Seria ta jest idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które uwielbiają bajki o magicznych stworzeniach i przygodach.

Kolorowanki Mia do wydruku

Jeśli Twoje dziecko uwielbia bajkę Mia i ja, to z pewnością ucieszy się z darmowych kolorowanek z tej serii, które można pobrać lub wydrukować za darmo z serwisu kolorowanki.info. Kolorowanki te przedstawiają postacie z tej uroczej bajki i są idealne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które lubią kolorować i tworzyć. Na stronie kolorowanki.info znajdziesz wiele różnych kolorowanek z Mia i ja, a ich pobranie lub wydrukowanie jest bardzo proste. Zachęcamy do skorzystania z tej darmowej oferty i cieszenia się z kreatywności Twojego dziecka!