Babeczka do druku | Kolorowanka za darmo

Babeczka kolorowanki do druku. Dla dzieci każda chwila spędzona z ulubionymi postaciami z bajek to prawdziwa frajda. A co jeśli połączyć to z rozwijaniem kreatywności i nauką? Właśnie to proponujemy dzięki naszym kolorowankom do pobrania i wydrukowania. Dostępne na naszej stronie obrazki zyskują nowe życie, kiedy maluchy wypełniają je pięknymi kolorami i wyobraźnią. Bez wychodzenia z domu można zapewnić dzieciom ciekawą i wartościową rozrywkę, która przynosi wiele korzyści. Przekonaj się sam!

Kolorowanki Babeczka

Kolorowanka Babeczka do druku

Słowo „kolorowanka” kojarzy nam się przede wszystkim z dzieciństwem. To było jedno z ulubionych zajęć – wybieranie kolorów, staranne malowanie pomiędzy liniami i w końcu dumny pokazanie rodzicom efektu swojej pracy. Dziś jednak kolorowanki cieszą się wciąż ogromną popularnością, a niektórzy dorośli też lubią sobie czasem pomalować. Dlatego dzisiaj chcemy polecić Wam darmową kolorowankę, która z pewnością spodoba się dzieciom: Babeczka.

Rysunek do kolorowania

Kolorowanka z motywem Babeczki do wydrukowania jest w formie szablonu, który można pobrać z internetu. Wystarczy wydrukować rysunek, a potem malować – kredkami, farbkami wodnymi albo flamastrem. Nasza kolorowanka jest bardzo szczegółowa i precyzyjnie odwzorowuje formę babeczki – od kresek na lukrze po wiórki czekolady. Dzieci na pewno docenią tę dbałość o detale.

Szablon do pobrania

Wystarczy wejść na stronę internetową, na której opublikowano Kolorowankę Babeczka do druku, i pobrać plik w formacie PDF. Następnie trzeba go wydrukować, najlepiej na ksero kolorowym lub drukarce laserowej, żeby kolory były intensywne i wyraźne. Po pobraniu szablonu można z nimi eksperymentować, łączyć różne kolory, stosować metaliczne lub brokatowe farby lub nieco poeksperymentować z techniką. Ostatecznie każdy dzieło będzie unikatowe i cieszyć będzie oko nie tylko dziecka, ale i dorosłych.