Dzień Misia kolorowanka XXL do druku. Idealna dla dzieci w przedszkolu i szkole (PDF do wydruku)

Kolorowanka XXL na Dzień Pluszowego Misia znakomicie sprawdzi się podczas grupowych zajęć w przedszkolu lub szkole podstawowej. Pobierz darmowy PDF z kolorowanką składającą się z 9 lub nawet 18 kartek A4. To gwarancja świetnej zabawy dla wszystkich dzieci.

Kolorowanka dla całej grupy na Dzień Pluszowego Misia

Zapraszamy do pobrania darmowej kolorowanki XXL na Dzień Pluszowego Misia! Na kolorowance znajduje się napis „Dzień Pluszowego Misia” oraz siedem rysunków z misiami, które czekają na Twoją artystyczną interpretację. To doskonała okazja, aby świętować Dzień Pluszowego Misia w kreatywny sposób. Pobierz kolorowankę, wypełnij ją kolorami swojego wyboru i dodaj własny urok tym słodkim misiom.

W serwisie kolorowanki.info udostępniamy również darmowe karty pracy na Dzień Pluszowego Misia.

Kolorowanka przygotowana została w formacie A0 (84,1 x118,9 cm). Obrazek został podzielony na 8 oraz 18 stron A4. Oczywiście możesz pobrać również format A0, gdzie kolorowanka znajduje się na jednej kartce i wydrukować ją w A4, aby rozdać każdemu dziecku.

Kolorowanki XXL należy wydrukować oraz starannie połączyć, aby stworzyć wielki rysunek. Poniżej pobierzesz pliki PDF. Jeśli chcesz wydrukować kolorowankę w A4 możesz również kliknąć w powyższy obrazek.

Dzień Pluszowego Misia kolorowanki w PDF

Poniżej możesz pobrać kolorowankę w formacie A0 (cały obrazek na jednej stronie), podzieloną na 8 kartek A4 oraz na 18 kartek A4.