Kolorowanka XXL na Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dzień Życzliwości i Pozdrowień duża kolorowanka XXL do wydruku. Pobierz i wydrukuj plakat do pokolorowania składający się z ośmiu kartek A4. Znakomity sposób na integrację i pracę zbiorową dla grupy przedszkolnej lub klasy w szkole podstawowej.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień kolorowanka XXL. Idealna do przedszkola lub szkoły

Przygotowaliśmy rysunek w formacie A0 (84,1 x118,9 cm). Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mało kto ma możliwość wydruku kolorowanki dla dzieci w takim rozmiarze, dlatego podzieliliśmy ją na kartki A4. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że kolorowanka na Dzień Życzliwości i Pozdrowień składa się z ośmiu kartek A4. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydrukować rysunek na jednej kartce.

Pobierz kolorowankę w PDF

Jeśli chcesz wydrukować powyższą kolorowankę w formacie A4, to kliknij na obrazek. Poniżej znajdziesz PDFy do pobrania w formacie A0 (cały obrazek na jednej kartce, umożliwia dostosowanie formatu wydruku), a także kolorowankę podzieloną na osiem kartek A4.

Zapraszamy również do pobrania darmowej kolorowanki XXL na Dzień Pluszowego Misia.

Kolorowanka XXL na Dzień Życzliwości i Pozdrowień to doskonała okazja do wspólnej pracy przedszkolaków lub uczniów szkoły podstawowej. Współpraca przy kolorowaniu dużego arkusza sprzyja integracji i rozwijaniu umiejętności pracy zespołowej. Dzieci wyrażają swoją kreatywność, wybierając kolory i dodając własne elementy. Praca nad wspólnym celem, jakim jest ukończenie kolorowanki, rozwija umiejętności społeczne i komunikacyjne. Aktywność ta może stanowić symboliczne świętowanie Dnia Życzliwości, a także służy edukacji poprzez zabawę, przekazując wartości takie jak życzliwość i szacunek. Podczas tworzenia dzieła dzieci dzielą się pomysłami, rozmawiają i rozwijają umiejętność koncentracji. Po ukończeniu kolorowanki XXL, prezentacja przed innymi lub rodzicami umożliwia dzieciom dzielenie się zasługami i budowanie pozytywnych emocji. Wspólna praca nad projektem nie tylko rozwija umiejętności artystyczne, ale także pozostawia trwałe wspomnienia, tworząc przyjemną atmosferę pełną pozytywnych relacji.