Kolorowanka XXL na Dzień Życzliwości i Pozdrowień

0

Dzień Życzliwości i Pozdrowień duża kolorowanka XXL do wydruku. Pobierz i wydrukuj plakat do pokolorowania składający się z ośmiu kartek A4. Znakomity sposób na integrację i pracę zbiorową dla grupy przedszkolnej lub klasy w szkole podstawowej.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień kolorowanka XXL. Idealna do przedszkola lub szkoły

Przygotowaliśmy rysunek w formacie A0 (84,1 x118,9 cm). Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mało kto ma możliwość wydruku kolorowanki dla dzieci w takim rozmiarze, dlatego podzieliliśmy ją na kartki A4. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że kolorowanka na Dzień Życzliwości i Pozdrowień składa się z ośmiu kartek A4. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydrukować rysunek na jednej kartce.

Pobierz kolorowankę w PDF

Jeśli chcesz wydrukować powyższą kolorowankę w formacie A4, to kliknij na obrazek. Poniżej znajdziesz PDFy do pobrania w formacie A0 (cały obrazek na jednej kartce, umożliwia dostosowanie formatu wydruku), a także kolorowankę podzieloną na osiem kartek A4.

Zapraszamy również do pobrania darmowej kolorowanki XXL na Dzień Pluszowego Misia.

Kolorowanka XXL na Dzień Życzliwości i Pozdrowień to doskonała okazja do wspólnej pracy przedszkolaków lub uczniów szkoły podstawowej. Współpraca przy kolorowaniu dużego arkusza sprzyja integracji i rozwijaniu umiejętności pracy zespołowej. Dzieci wyrażają swoją kreatywność, wybierając kolory i dodając własne elementy. Praca nad wspólnym celem, jakim jest ukończenie kolorowanki, rozwija umiejętności społeczne i komunikacyjne. Aktywność ta może stanowić symboliczne świętowanie Dnia Życzliwości, a także służy edukacji poprzez zabawę, przekazując wartości takie jak życzliwość i szacunek. Podczas tworzenia dzieła dzieci dzielą się pomysłami, rozmawiają i rozwijają umiejętność koncentracji. Po ukończeniu kolorowanki XXL, prezentacja przed innymi lub rodzicami umożliwia dzieciom dzielenie się zasługami i budowanie pozytywnych emocji. Wspólna praca nad projektem nie tylko rozwija umiejętności artystyczne, ale także pozostawia trwałe wspomnienia, tworząc przyjemną atmosferę pełną pozytywnych relacji.

Skomentuj

Your email address will not be published.