Psi Patrol Kolorowanki

Kolorowanki Psi Patrol do druku za darmo. Poniżej znajdziesz kilkanaście kolorowanek, które możesz pobrać lub wydrukować za darmo. Znajdują się na nich główni bohaterowi bajki: Chasek, Sky, Ryder, Zuma, Rubble, Everest, Rocky, Tracker Kapitan Turbot, Alex Porter, Jake, Pani Goodway, Katie, Chickaletta, Wally, Yumi, Robo, Pies, Farmer Al, Apollo.

Wybierz kolorowankę do druku.

Wszystkie kolorowanki do druku dostępne są za darmo. Wkrótce znajdziecie tutaj również wiele innych wzorów, dlatego warto regularne zaglądać na kolorowanki.info.

Kolorowankę można pobrać w formacie PDF, jak i wydrukować. Aby wyświetlić kolorowankę w dużym rozmiarze wystarczy kliknąć na obrazek, a następnie użyć funkcji „Drukuj” (Ctrl+P w Windows lub Cmd+P w macOS).

Na stronie kolorowanki.info znajdziesz dużo więcej kolorowanek do druku. Zarówno z bajki Psi Patrol, jak i z Mikołajem. Aby znaleźć kolorowankę użyj wyszukiwarki lub skorzystaj z menu i podziału na kategorię. Poniżej znajdziesz kilka polecanych kolorowanek dopasowanych tematycznie do powyższej.