Mikołaj. Świąteczna kolorowanka XXL na Mikołajki i Boże Narodzenie

Świąteczna kolorowanka XXL z Mikołajem i choinką. Idealnie nada się na Mikołajki i Boże Narodzenie. Przygotowaliśmy kolorowanki w różnych formatach. Można je wydrukować zarówno na kartce A4, jak i 8 lub 16 kartkach, co znakomicie sprawdzi się w przedszkolu lub szkole.

Świąteczne kolorowanki XXL

Kolorowanki XXL do druku znakomicie sprawdzają się wśród grup przedszkolnych lub w klasie szkoły podstawowej. Oczywiście dzieci mogą czerpać sporo radości z pokolorowania tak wielkiego rysunku również w domu.

Przygotowaliśmy dwa rodzaje świątecznych kolorowanek – na Mikołajki oraz na Boże Narodzenie z napisem „Wesołych Świąt”. Każdą z nich można pobrać w formacie A4, jak również jako kolorowanki XXL (8 kartek lub 16 kartek A4).

Jeśli szukacie kolorowanek z motywem świątecznym, to polecamy pobrać nasz kalendarz adwentowy z kolorowankami na każdy dzień (od 1 do 24 grudnia).

Kolorowanka XXL na Mikołajki

Oto jak prezentuje się kolorowanka na Mikołajki.

kolorowanka swiateczna

Jeśli chcesz pobrać i wydrukować kolorowankę w formacie A4, to kliknij na powyższy obrazek. Poniżej możesz pobrać PDF z kolorowankami XXL.

Świąteczna kolorowanka XXL

Taki sam rysunek można pobrać również z napisem „Wesołych Świąt”, co sprawi, że kolorowanka nada się również w okresie Bożego Narodzenia.

Jeśli chcesz pobrać i wydrukować kolorowankę w formacie A4, to kliknij na powyższy obrazek. Poniżej możesz pobrać PDF z kolorowankami XXL.