Kolorowanki Shimmer i Shine do druku | Pobierz lub wydrukuj za darmo

0
Shimmer i Shine kolorowanki do druku. To popularny serial animowany dla dzieci opowiadający o przygodach Shimmer i Shine – dwóch małych, latających dżinów, które spełniają życzenia swojej ludzkiej przyjaciółce o imieniu Leah. Dzięki nim dzieci mogą poznać magiczny świat, w którym wszystko jest możliwe. W niniejszym artykule prezentujemy kolorowanki z postaciami z tego wspaniałego serialu. Możesz je pobrać i wydrukować dla swojego dziecka, aby miało okazję rozwijać swoją kreatywność i zainteresowanie animacją.

Kolorowanki Shimmer i Shine

Kolorowanka Shimmer i Shine do druku

Kolorowanie to doskonały sposób na relaks i odprężenie dla dzieci i dorosłych. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was kolorowankę z najpopularniejszymi postaciami z bajki „Shimmer i Shine”.

Rysunek przedstawia dwie sympatyczne baśniowe postacie, Shimmer i Shine, które gotowe są spełniać życzenia każdego dziecka. Dzięki wydrukowanej kolorowance, mały fan tej bajki będzie miał możliwość pokolorowania ulubionych bohaterów, rozwijając przy tym swoją wyobraźnię i kreatywność.

Jak to zrobić?

Wystarczy wydrukować szablon kolorowanki w formacie A4 i dziecko już może zająć się malowaniem według własnej wyobraźni. Wszystkie kontury na kolorowance są wyraźnie zaznaczone, dlatego praca jest bardzo łatwa i przyjemna. Uzupełnienie kolorami pięknej kolorowanki Shimmer i Shine to świetny sposób na spędzenie czasu w rodzinie!

Skomentuj

Your email address will not be published.