Flaga USA. Szablon i kolorowanka do druku

Amerykańska Flaga do druku. Pobierz darmowy szablon z flagą USA i pokoloruj ją w barwach Stanów Zjednoczonych. 

Kolorowanka flaga Stanów Zjednoczonych do druku

Jaki kolor ma flaga USA?

Flaga USA ma trzy poziome pasy: górny i dolny są koloru czerwonego, a środkowy jest koloru białego. Na lewej stronie flagi znajduje się niebieski obszar z białymi gwiazdami w układzie prostokątnym, które reprezentują 50 stanów USA.

Kolorowanki z flagą USA to zbiór kreatywnych kolorowanek dla dzieci i dorosłych. Strona internetowa zawiera wiele unikalnych wzorów rysunków przedstawiających charakterystyczne symbole Stanów Zjednoczonych, takie jak amerykańska flaga, orzeł biały, wolność i niepodległość. Dzięki temu, każdy może poczuć się jak rysownik i stworzyć swój własny wizerunek Ameryki. Wszystkie rysunki są łatwe do druku i idealnie nadają się do zabawy i kolorowania w domowym zaciszu.

Wśród kolorowanek znajdują się różne motywy – od łatwych do trudniejszych, od prostych rysunków z amerykańską flagą aż po bardziej skomplikowane wzory z orłem. Dzięki temu strona ta jest idealnym miejscem dla każdego, kto szuka wspaniałej rozrywki dla swojego dziecka lub chce rozluźnić się po pracy i spędzić miło czas w towarzystwie malowania. Wszystkie kolorowanki są dostępne online, po prostu wystarczy wybrać swój ulubiony motyw i rozpocząć zabawę kolorem. Wszystkie kolorowanki przedstawiają elementy charakterystyczne dla Ameryki, dzięki czemu na pewno ucieszą wszystkich patriotów.